Code Center اقدام عجیب خواهر برای درمان سرطان | شادابتور: عکس | کلیپ | موزیک
خانه / مطالب خواندنی / اقدام عجیب خواهر برای درمان سرطان

اقدام عجیب خواهر برای درمان سرطان

 ایستگاه قطار شهری چند روز قبل شاهد حضور دختر ۲۴ ساله ای بود که با پوشش سفید لباس عروسی دربدر بدنبال فردی می گشت که حاضر شود هزینه درمان برادر سرطانی اش را پرداخت نماید و او در عوض خودش را به عقد او دراورد.

 دختری که برای هزینه درمان برادرش با لباس عروس در ایستگاه قطار حاضرشد

 در مورخه ۲۴ ژانویه ایستگاه قطار کانمینگ شاهد حضور دختر جوان ۲۴ ساله ای بود که با پوشیدن لباس سفید عروسی در میان سیل جمعیت به دنبال فردی می گشت که حاضر باشد در ازای پرداخت هزینه درمان برادرش با او ازدواج نماید.

 دختری که برای هزینه درمان برادرش با لباس عروس در ایستگاه قطار حاضرشد

خانم هوانگ شیجو اهل زیجین از توابع ایالت گوئیزو چین با درد دست داشتن پلاکارد سعی داشت هر طور شده هزینه درمان برادر سرطانی خود را جور نماید. به همین خاطر با پوشیدن لباس عروسی در ایستگاه قطار حاضر شد. .در میان بهت و حیرت شهروندان روی پلاکارد نوشته شده بود حاضر است هر کسی که بتواند هزینه درمان برادرش را بپردازد با او در همان لحظه روانه محضر شده و عقد نمایند.

دختری که برای هزینه درمان برادرش با لباس عروس در ایستگاه قطار حاضرشد

خانم هوانگ می گوید قبلا با تلاش بسیار توانسته ۳۰۰ هزار یوان قرض بگیرد و هزینه پیوند استخوان برادرش نماید. اما مشکل بوجود می اید و تصلب بافتها رخ می دهد. وی می افزاید هم اکنون پزشکان ۳۰۰ هزار یوان دیگر جهت درمان برادرش درخواست نموده اند اما خانواده قادر به تامین هزینه نیست.

 همین خاطر خانم با ظاهر شدن در مکان عمومی سعی دارد به هر وسیله شده فردی را بیابد که هزینه را متقبل شود. وی می گوید افرادی که حاضرند در این امر همکاری نمایند می توانند به بیمارستان Kunming People’s Liberation Army General Hospital مراجعه نمایند. وی در پایان می افزاید نام برادرش هوانگ شیجائو است و نام دکترش لی یو می باشد.

این را هم بخوان :  ساپورت به مجلس وارد شد
فروشگاه کاندوم

درباره علیرضا (مدیر سایت)

علیرضا هستم، مدیر سایت شادابتور. علاقه مند به اینترنت و اهل مطالعه و البته کمی هم شوخ طبع ! موضوعات سلامتی و کمی طنز از زمینه های مورد علاقه من هست !

این را هم بخوان

چرا بهنوش بختیاری نمی تواند بچه دار شود ؟

چرا بهنوش بختیاری نمی تواند بچه دار شود، بهنوش بختیاری با انتشار تصویر خواهرزاده اش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً جمع زیر را انجام دهید *