Code Center دکوراسیون آپارتمانی به سبک اسکاندیناوی | شادابتور: عکس | کلیپ | موزیک
خانه / سبک زندگی / دکوراسیون آپارتمانی به سبک اسکاندیناوی

دکوراسیون آپارتمانی به سبک اسکاندیناوی

استودیو طراحی داخلی Mood House Ltd واقع در گوتنبرگ، همواره تلاش می کند تا گامی فراتر از انتظار مشتریان خود بردارد و با اشتیاق و علاقه، و توجه به جزئیات، روی پروژه های خود کار می کند. برای مثال این آپارتمان در گوستاوزبرگ، فضای داخلی دنج و راحتی دارد که رنگ از در و دیوار آن می بارد و کاملا مناسب یک خانواده بچه دار است.

عکس های آن کار یوهان اسپینل است. این آپارتمان شیک ۳ خوابه در “محله چینی” ( Porslinskvarteret)، قرار دارد و از ارزش تاریخی محیط اطراف خود نیز بی بهره نیست. سفالینه، زینت بخش یکی از دیوارهای این خانه الهام بخش اسکاندیناوی است.

mail 14 دکوراسیون آپارتمانی به سبک اسکاندیناوی در سوئد
نقاشی سفیدرنگ دیوار با طرح رنگارنگی از کاغذ دیواری پر نقش و نگار در اتاق نشیمن جور درآمده است که مکانی آرامش بخش را برای دور هم جمع شدن اعضای خانواده خلق می کند، حال آنکه قسمت ناهارخوری در آشپزخانه با کاغذ دیواری با نقوش هندسی پوشیده شده. اتاق خواب اصلی به محل خواب و یک فضای کار کوچک با نمایی از قفسه بندی سیار، متناسب با دکوراسیون مینیمالیست اسکاندیناوی تقسیم شده است. در اتاق بچه ها، دیوارهای خاکستری با قاب های پر از پازل، یک آویز دست ساز با اشکال کاغذی و مقدار زیادی از دیگر جزئیات رنگارنگ تزئین شده است.


mail 33 دکوراسیون آپارتمانی به سبک اسکاندیناوی در سوئد

mail 53 دکوراسیون آپارتمانی به سبک اسکاندیناوی در سوئد

این را هم بخوان :  درمان سیاهی آرنج و زانو
فروشگاه کاندوم

درباره علیرضا (مدیر سایت)

علیرضا هستم، مدیر سایت شادابتور. علاقه مند به اینترنت و اهل مطالعه و البته کمی هم شوخ طبع ! موضوعات سلامتی و کمی طنز از زمینه های مورد علاقه من هست !

این را هم بخوان

زندگی شاد

چگونه زندگی شادی داشته باشیم

شاید این سوال که «چگونه زندگی شادی داشته باشیم» یکی از مهمترین سوالات زندگی هر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً جمع زیر را انجام دهید *