خانه / عکس / فاجعه وحشتناک در غزه +۱۸

فاجعه وحشتناک در غزه +۱۸

روز جمعه با شهادت ۵۹ فلسطینی دیگر در حملات ددمنشانه رژیم صهیونیستی علیه غزه، به عنوان خونین ترین روز این جنگ لقب گرفت.

به گزارش فلسطین الیوم، در حملات روز گذشته رژیم صهیوینستی علیه نوارغزه ۵۹ فلسطینی شهید و ۴۳۰ نفر دیگر زخمی شدند. 
این حملات وحشیانه در دوزادهمین روز جنگ همه جانبه علیه غزه باعث شد روز جمعه به عنوان خونین ترین روز جنگ از لحاظ تلفات انسانی لقب بگیرد.
در همین حال صندوق کودکان ملل متحد (یونیسف) در گزارشی اعلام کرده که طی ۱۳ روزی که ارتش اسراییل حملات خود را علیه نوار غزه آغاز کرده، ۵۹ کودک تاکنون جان خود را از دست داده اند.
مدیر اجرایی سازمان یونیسف اعلام کرده است: کودکان بیشترین سنگینی بار خشونت های روزافزون رژیم صهیونیستی در نوار غزه را به دوش می کشند و تاکنون در حملات این رژیم به غزه صدها کودک دیگر زخمی شده اند.
 منابع فلسطینی همچنین با اشاره به شهادت ۳۱۰ فلسطینی در حملات علیه غزه از رسیدن شمار زخمیها به ۲۵۰۰ نفر خبر می دهند. حال برخی از مجروحین نیز وخیم گزارش شده است. عکس های زیر که در خبرگزاری های خارجی اسوشیتدپرس، رویترز و پایگاه تایم و شبکه الجزیره منتشر شده است فاجعه در حال وقوع در غزه را نشان می دهد. گفتنی است دیدن تعداد زیادی از عکس های زیر ممکن است برای برخی مخاطبان بیشتر از اندازه آزاردهنده باشد.
 
این را هم بخوان :  فرزاد فرزین و دختران شیرازی

درباره علیرضا (مدیر سایت)

علیرضا هستم، مدیر سایت شادابتور. علاقه مند به اینترنت و اهل مطالعه و البته کمی هم شوخ طبع ! موضوعات سلامتی و کمی طنز از زمینه های مورد علاقه من هست !

این را هم بخوان

تصاویر جدید محسن افشانی و همسرش

تصاویر جدید محسن افشانی و همسرش ، محسن افشانی به تازگی با سویل تیانی ازدواج …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً جمع زیر را انجام دهید *