Code Center نجات زن پاراگلایدر سوار | شادابتور: عکس | کلیپ | موزیک
خانه / عکس / نجات زن پاراگلایدر سوار

نجات زن پاراگلایدر سوار

نجات زن پاراگلایدر سوار از کابل‌های برق در مشهد

سرپرست ایستگاه ۹ سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری مشهد از نجات زن جوانی از ارتفاع ۲۰ متری یک سایت پروازی در این شهر خبر داد.
 
 
سید مهدی رجایی در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: صبح امروز وقوع یک مورد حادثه در سایت پروازی خواجه مراد واقع درحاشیه اتوبان مشهد به نیشابور به سامانه ۱۲۵ مشهد اطلاع داده شد و به دنبال آن عوامل ایستگاه ۹ و دو از سوی ستاد فرماندهی به محل اعزام شدند.
 
 
وی افزود: پس از حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که زنی ۲۵ ساله در سایت پروازی خواجه مراد در حال آموزش پرواز با پاراگلایدر بود که در ارتفاع ۱۸۰ متری از زمین، بی‌احتیاطی و وزش باد شدید باعث انحرافش از مسیر و برخوردش با شبکه برق ۲۰ هزار ولت شده است.
 
 
رجایی با بیان اینکه این زن در ارتفاع ۲۰ متری از سطح زمین بر روی کابل های برق معلق مانده بود، گفت: آتش‌نشانان با درخواست از شرکت برق جریان برق ۲۰ هزار ولتی منطقه را قطع کرده و همزمان با استفاده از نردبان ۳۲ متری اقدامات خود در محل حادثه را آغاز کردند و پس از مدتی این زن را به پایین منتقل کردند.
 
 
وی با بیان اینکه جربان برق منطقه طی هماهنگی با شرکت برق وصل شد، اضافه کرد: این زن به علت شوک و استرس عصبی ناشی از این حادثه برای درمان توسط اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان منتقل شد !
hemmat khahi-1-642 hemmat khahi-2-621 hemmat khahi-3-599 hemmat khahi-4-585 hemmat khahi-5-574 hemmat khahi-6-555 hemmat khahi-7-533
این را هم بخوان :  لباس 8000 دلاری تیلور سویفت

درباره علیرضا (مدیر سایت)

علیرضا هستم، مدیر سایت شادابتور. علاقه مند به اینترنت و اهل مطالعه و البته کمی هم شوخ طبع ! موضوعات سلامتی و کمی طنز از زمینه های مورد علاقه من هست !

این را هم بخوان

ظاهر متفاوت و جنجالی مهناز افشار پشت فرمان خودرو

ظاهر متفاوت و جنجالی مهناز افشار پشت فرمان خودرو

ظاهر متفاوت و جنجالی مهناز افشار پشت فرمان خودرو ، مهناز افشار بازیگر و ستاره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً جمع زیر را انجام دهید *