Code Center وقتی عطرتون نفرت انگیز می شه | شادابتور: عکس | کلیپ | موزیک
خانه / سبک زندگی / وقتی عطرتون نفرت انگیز می شه

وقتی عطرتون نفرت انگیز می شه

شاید عطر زدن یک کار روزمره و ساده باشد اما هر کاری اصولی دارد که اگر برخلاف آن اصول عمل شود ممکن است کاری که میکنم نتیجه برعکس داشته باشد

http://dl.shadabtor.ir/wp-content/uploads/2014/11/EarthTalkPerfumes_0.jpg

شما ممکن است یک عطر بسیار خوشبو و شیک و گرانقیمت را استفاده کنید اما اگر نحوه استفاده درست از آن را ندانید عطرتان نه تنها دلپذیر نخواهد بود چه بسا نفرت انگیز و ناخوشایند هم باشد.
عطر و ادکلن، مکمل هر نوع لباسی هستند، چه مجلسی و چه راحت و شما باید همیشه برای خود این نکته را در ذهن خود داشته باشید.
در ادامه با شیپور باشید تا عطر گرانقیمتتان را هدر ندهید.
به هنگام انتخاب باید توجه داشته باشید که مارک عطر دلیل بر خوشبو بودنش نیست و قیمت عطر به هیچ عنوان ارتباطی با ماندگاری آن ندارد. قبل از خریدن عطر، اول تست کنید، تست بوی اولیه و بوی نهایی. بوی اولیه، بویی است که عطر در همان لحظه دارد. بوی نهایی، که اصل‌کاری همین است، بویی است که بعد از چند دقیقه معلوم می‌شود. برای اینکه ببینید بوی نهایی را می‌پسندید یا نه، عطر را به پشت مچ دست خود بزنید و ۲۰ دقیقه صبر کنید و دوباره بو کنید. خوشتان می‌آید؟ برای اینکه راحت تر تصمیم بگیرید به یک فروشگاه رفته و یا از یک کارشناس راهنمایی بگیرید.
قبل از عطر زدن، حمام کنید.چرا که پوست اگر مرطوب باشد عطر بیشتری جذب می‌کند و بنابراین ماندگاری عطر بیشتر می شود. پس اگر شب حمام می‌کنید بدانید که اگر عطر بزنید به اندازه صبح ماندگاری نخواهد داشت. چون صبح، پوست‌تان خشک می‌شود.
در نقاطی که ضربان وجود دارد مانند ، لوسیون بمالید.از نقاط ضربان دار می توان به پشت مچ، خمیدگی آرنج، پشت گردن، پشت زانوها و پشت مچ پا اشاره کرد.به یاد داشته باشید لوسیون نباید معطر باشد، در غیر این صورت باید عطری مشابه عطر شما داشته باشد. یک تا دو دقیقه صبر کنید تا لوسیون خشک شود.
عطر را روی نقاط ضربان دار اسپری کنید. حتی اگر عطر بسیار ملایم است، روی هر نقطه یک بار اسپری کنید. هیچ کس از کسی که زیادی بوی عطر بدهد خوشش نمی‌آید.
به عطر خود اعتماد داشته باشید. با شیشه عطر یا ادکلن را خالی نکنید. تنها یکی دو پاف از عطر کافی‌ست. به مقدار کمی از آن مصرف کنید. اما به یاد داشته باشید که پس از استعمال، قرار گرفتن در معرض آفتاب، منجر به کاهش رایحه می‌شود
علاوه بر نکات فوق، این نکته‌ها نیز کاربردی هستند:
برخی افراد عطری مخصوص خود انتخاب و استعمال می‌کنند. بدین ترتیب هر زمان کسی بوی آن عطر را استشمام کند، یاد آنها می‌افتد.
هر کسی، محدوده ای از بو برای خود دارد که تقریباً به اندازه درازای دست است. هیچ کس نباید بوی شما را حس کند مگر اینکه وارد این محدوده شود. عطر باید پیامی باشد به کسی که با شما تماس داشته و ارتباط برقرار می‌کند.
مچ دست‌ها را به هم نمالید. چون گرمایی که ایجاد می شود عطر را از بین می‌برد.
عطر را به پشت گردن اسپری کنید تا هر وقت که به موهایتان دست کشیدید بوی عطر بلند شود.

این را هم بخوان :  نکاتی برای حفظ زیبایی موها

درباره علیرضا (مدیر سایت)

علیرضا هستم، مدیر سایت شادابتور. علاقه مند به اینترنت و اهل مطالعه و البته کمی هم شوخ طبع ! موضوعات سلامتی و کمی طنز از زمینه های مورد علاقه من هست !

این را هم بخوان

زندگی شاد

چگونه زندگی شادی داشته باشیم

شاید این سوال که «چگونه زندگی شادی داشته باشیم» یکی از مهمترین سوالات زندگی هر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً جمع زیر را انجام دهید *