خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / عکس / حضور علی کریمی در تمرین پرسپولیس

حضور علی کریمی در تمرین پرسپولیس

تمرین دوشنبه پرسپولیس تحت تأثیر حضور علی کریمی فضای خاصی را تجربه کرد.

به گزارش ایسنا، تمرین روز دوشنبه تیم فوتبال پرسپولیس با اتفاق ویژه‌ای همراه شده بود و حضور علی کریمی در ورزشگاه درفشی‌فر جو خاصی را بین تماشاگران و بازیکنان ایجاد کرده بود.

تمرین سرخ‌پوشان از ساعت ۱۶:۳۰ در این ورزشگاه آغاز شد و بازیکنان پرسپولیس پس از گوش دادن به صحبت‌های حمید درخشان که در حضور علی کریمی انجام می‌شد با گرم‌ کردن بدن‌های خود آماده انجام کارهای تاکتیکی شدند.

در بخش حمله به دروازه هر زمان که توپ به علی کریمی می‌رسید هواداران به شدت او را تشویق می‌کردند. تشویق شدید شماره ۸ محبوب سرخ‌ها که از ساعت ۱۴:۳۰ در ورزشگاه حاضر شده بود و حتی زودتر از مربیان خود را به محل تمرین رسانده بود باعث شد در ادامه هر زمان که نوبت به گروه کریمی می‌رسید بازیکنان کناری فقط به او پاس دهند و حتی اگر شوت کریمی تبدیل به گل هم نمی‌شد هواداران به شدت او را تشویق می‌کردند.

هواداران پرسپولیس که در این فصل به دلیل مسائل متعدد تیمشان از کورس قهرمانی عقب مانده و امیدوارند با آمدن درخشان تغییرات مثبتی در روند تیمشان انجام شود با حضور شماره ۸ سابقشان که بارها او را با لقب جادوگر آسیا تشویق می‌کردند جان تازه‌ای گرفته بودند.

حدود ۲۰۰ هوادار حاضر در ورزشگاه درفشی‌فر علاوه بر تبریک به کریمی به مناسبت تولد دخترش از هافبک تکنیکی سابق تیم ملی ایران و بایرن‌مونیخ می‌خواستند که هر طور شده به میادین بازگردد و بار دیگر در زمین برای پرسپولیس هنرنمایی کند.

در کنار کریمی، حمید درخشان هم به شدت تشویق می‌شد و هواداران با حضور توأمان این دو در پرسپولیس با روحیه خاصی تیمشان را حمایت می‌کردند. فوتبال درون‌گروهی بین تیم سفید و سبز پایان‌بخش تمرین امروز سرخ‌ها بود. در این بخش کریمی و محسن خلیلی که او هم در تمرین‌های تاکتیکی حضور ندارد به سه دروازه‌بان جدیدی که از تیم امید و به صورت تستی آمده بودند پنالتی می‌زدند.

علی کریمی در تمرین تیم فوتبال پرسپولیس ۱ علی کریمی در تمرین تیم فوتبال پرسپولیس ۲ علی کریمی در تمرین تیم فوتبال پرسپولیس ۳ علی کریمی در تمرین تیم فوتبال پرسپولیس ۴ علی کریمی در تمرین تیم فوتبال پرسپولیس ۵ علی کریمی در تمرین تیم فوتبال پرسپولیس ۶ علی کریمی در تمرین تیم فوتبال پرسپولیس ۷ علی کریمی در تمرین تیم فوتبال پرسپولیس ۸ علی کریمی در تمرین تیم فوتبال پرسپولیس ۹ علی کریمی در تمرین تیم فوتبال پرسپولیس ۱۰ علی کریمی در تمرین تیم فوتبال پرسپولیس ۱۱ علی کریمی در تمرین تیم فوتبال پرسپولیس ۱۲ علی کریمی در تمرین تیم فوتبال پرسپولیس ۱۳ علی کریمی در تمرین تیم فوتبال پرسپولیس ۱۴ علی کریمی در تمرین تیم فوتبال پرسپولیس ۱۵ علی کریمی در تمرین تیم فوتبال پرسپولیس ۱۶ علی کریمی در تمرین تیم فوتبال پرسپولیس ۱۷ علی کریمی در تمرین تیم فوتبال پرسپولیس ۱۸ علی کریمی در تمرین تیم فوتبال پرسپولیس ۱۹ علی کریمی در تمرین تیم فوتبال پرسپولیس ۲۰ علی کریمی در تمرین تیم فوتبال پرسپولیس ۲۱ علی کریمی در تمرین تیم فوتبال پرسپولیس ۲۲ علی کریمی در تمرین تیم فوتبال پرسپولیس

فروشگاه کاندوم

درباره علیرضا (مدیر سایت)

علیرضا هستم، مدیر سایت شادابتور. علاقه مند به اینترنت و اهل مطالعه و البته کمی هم شوخ طبع ! موضوعات سلامتی و کمی طنز از زمینه های مورد علاقه من هست !

این را هم بخوان

ظاهر متفاوت و جنجالی مهناز افشار پشت فرمان خودرو

ظاهر متفاوت و جنجالی مهناز افشار پشت فرمان خودرو

ظاهر متفاوت و جنجالی مهناز افشار پشت فرمان خودرو ، مهناز افشار بازیگر و ستاره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *