راز جوان ماندن نیکی کریمی

راز جوان ماندن نیکی کریمی در 47 سالگی

راز جوان ماندن نیکی کریمی چیست ؟ خیلی از خانمها و حتی آقایان این سوال را در ذهن دارند. ما قبلاً در شادابتور به راز پیر نشدن نیکی کریمی و همچنین چرا نیکی کریمی پیر نمی شود پرداخته بودیم، اما سوالات و کامنتهای فراوان کاربران پیرامون راز جوان ماندن نیکی کریمی ما را بر آن داشت که پیرامون علت جوان ماندن نیکی کریمی بیشتر بنویسیم. شادابتور این بار به راز جوان ماندن نیکی کریمی در سن 47 سالگی پرداخته است. تصویر زیر، خانم نیکی کریمی را در سال 1397 نشان می دهد، یعنی در سن 47 سالگی ! تصاویر بعدی هم مربوط به شهاب حسینی در سن 44 سالگی و همچنین برخی بازیگران هالیوودی در سن 47 سالگی است ! و به طور شگفت وری نیکی کریمی از همگی جوان تر است ! رااز جوان ماندن نیکی کریمی به همین دلیل این قدر سوال بر انگیز است !

مقایسه نیکی کریمی و دو بازیگر همسن خودش

نیکی کریمی متولد سال 1971 میلادی است. شهاب حسینی متولد سال 1975 میلادی است و خانم Bridget Moynahan که یک بازیگر هالیوودی آمریکایی است نیز متولد سال 1971 است ! حالا تصاویر را ببینید ! نیکی کریمی از همه جوان تر نیست ؟

راز نیکی کریمی
نیکی کریمی در سن 47 سالگی (عکس جدید سال 1397)
شهاب حسینی در سن 44 سالگی
شهاب حسینی در سن 44 سالگی (عکس جدید سال 1397)
خانم بریجت موناهان در سن 46 سالگی
خانم بریجیت مویناهان در سن 46 سالگی

حالا کاملاً بی طرفانه قضاوت کنید ! آیا نیکی کریمی 47 ساله از شهاب حسینی 44 ساله و بریجیت مویناهان 46 ساله جوان تر نیست ؟ حالا شما راز جوان ماندن نیکی کریمی را چه می دانید ؟

بخش کامنت های ما منتظر شنیدن نظرات شما درباره علت جوان ماندن نیکی کریمی است.

نیکی کریمی از کدام راز جوان ماندن استفاده کرده است ؟

مراقبت های پوستی تجملی را نادیده بگیرید

لنس براون، متخصص پوست و مو در نیویورک می گوید: اگر از ضد آفتاب، رتینوئید و مرطوب کننده را از سن 20 سالگی به بعد استفاده کنید پوستتان در مقایسه با کسی که این کار را نمی کند بعدها بسیار جوانتر نشان می دهد. هر روز صبح استفاده از ضد آفتاب اجباری است، و در کنار آن تازه نگه داشتن سلول های پوست با مرطوب کننده نیز مهم است. رتینوئید ها جایی که جادو اتفاق می افتد. متخصصان همواره رتینوئیدها را توصیه می کنند چون ویتامین A مشتق در آنها برای جوانی پوست و تحریک کلاژن برای جلوگیری از چین و چروک لازم است.

حرکت کنید

انگیزه تان برای ورزش کردن هرچه باشد – احساس خوب، از بین بردن استرس، کاهش وزن – می توانید یک مورد دیگر به این لیست اضافه کنید: جوان ماندن. در یک تحقیق که روی افراد بالغ با سن بالا صورت گرفت مشخص شد کسانی که مرتب ورزش می کردند از نظر فیزیولوژی به افراد جوانتر شبیه بودند. پس تا اینجا مشخص شد ورزش می تواند از درون جوان نگهمان دارد، اما در مورد خارج از بدن چطور؟ پوست بزرگترین ارگان بدن و تنها ارگانی است که می توان دید. هر چیزی که برای بدنتان خوب باشد برای پوست نیز مفید است. با این حال گفته می شود بعضی ورزش ها مانند دویدن به خاطر بالا و پایین رفتن بدن باعث چین و چروک و افتادگی پوست می شود، اما چنین چیزی نمی تواند تاثیر چندانی داشته باشد. هر ورزشی که می کنید همان را ادامه دهید چون جوان نگهتان می دارد.

پشت آرایش مخفی نشوید

اگر چین و چروک، نقاط قهوه ای، و افتادگی روی پوست صورتتان دارید ممکن است تمایل داشته باشید کل صورت خود را با پودر یا کرم های آرایشی بپوشانید. آشونات شریف، گریمور ستارگان معروف می گوید: این تکنیک برعکس جواب میدهد، آرایش نمی تواند بالا رفتن سن را بپوشاند. آرایش زیاد کاری را از پیش نمی برد بلکه باید این کار را ملایم انجام داد.

به دستان خود اهمیت دهید

دست ها و صورت دو بخش از بدن هستند که بیشتر از کل بدن در معرض آفتاب قرار دارند. اما از آنجا که بیش از حد مشغول استفاده از محصولا ضد پیری و مرطوب کننده روی پوست صورت هستید ممکن است دستها را فراموش کنید و با اینکه صورت جوانی دارید دست ها با داشتن لکه و چین و چروک کارتان را خراب کند. همان محصولاتی که برای صورت استفاده می کنید را می توانید برای دست ها نیز به کار ببرید. پس وقتی شب ها رتینوئید استفاده می کنید مقداری را نیز به پشت دستهای خود بمالید. صبح ها نیز که به صورت خود مرطوب کننده و ضد آفتاب می زنید مقداری را نیز به دستهای خود بمالید.
برای جوان ماندن باید اعتماد به نفس داشته باشید

این را هم بخوان :  حجاب نیکی کریمی در نیویورک

بیشتر کسانی که دیر پیر می شوند در یک چیز مشترک هستند :

 

اعتماد بنفس

سعی نکنید خود را با انجام کارهای خارج از توان جوان جلوه دهید، جوانی را در فکر و ظاهر خود نشان دهید. تحقیقات نشان داده کسانی که افکاری مثبت درباره بالا رفتن سن دارند 7.5 سال بیشتر از دیگران عمر می کنند.

این پوست است که ظاهر شما را به دنیا معرفی می کند. وقتی سالم باشد منبع زیبایی است. هر تصمیمی که در روز می گیرید – آنچه می خورید، جایی که می روید، احساستان – روی ظاهر پوستتان تاثیر می گذارد.
روی استایل خود تجدید نظر کنید

آیا هنوز همان مدل موهای بلند قدیم را دارید؟ هنوز از زمانی که اولین شغلتان را به دست آوردید استایل خود را تغییر نداده اید؟ بسیاری از خانم ها در تلاشند که خود را از بند یک استایل دربیاورند چون فکر می کنند ماندن در یک استایل مانند این است که در زمانی خاص گیر کرده باشند. در این مورد همه چیز به انتخاب بستگی ندارد بلکه مربوط به پیامی است که شما می خواهید درباره سن خود به دیگران ارسال کنید. پس سعی کنید استایل خود را طوری عوض کنید که جوان و راضی بمانید. تحقیقات نشان داده خانم هایی که موهای خود را رنگ می کنند و یا آن را کوتاه می کنند تا جوان به نظر بیایند فشار خون متعادل تری را تجربه می کنند، این یعنی داشتن ظاهری خوب برای سلامت نیز مفید است.

به آخرین مدها توجه داشته باشید

بودن در سنی خاص به این معنا نیست که باید از مد های قدیمی پیروی کنید، کسانی که به کندی پیر می شوند هیچ وقت به خاطر سنشان دست از مد های روز نمی کشند. لباسی بپوشید که خودتان فکر می کنید بیشتر بهتان می آید ( حتما لازم نیست با مد پیش رفت ) با این کار جوان تر به نظر می آیید و انرژیتان تقویت می شود.

از نشان دادن موهای خاکستری خود نترسید

پنی جیمز، آرایشگر حرفه ای در نیویورک می گوید: خانم ها وقتی موهایشان خاکستری می شود فوق العاده می شوند. تنها کافیست یک مدل موی زیبا انتخاب کنید تا به خوبی این زیبایی را به نمایش بگذارد. متاسفانه خیلی از افراد فکر می کنند موی خاکستری جذابیتی ندارد اما آرایشگر ها می دانند چقدر باید حرفه ای بود تا این رنگ را به صورت مصنوعی در آورد.

به اندازه کافی بخوابید

زیبای خفته بی معنا نیست!

خواب بی کیفیت نه تنها نشانه های پیری را آشکار می کند بلکه جذابیت تان را نیز کمتر می کند. همچنین تحقیقات نشان داده خانم هایی که کمتر از پنج ساعت می خوابند در مقایسه با خانم هایی که 7 تا 9 ساعت می خوابند پوستی حساس تر نسبت به اشعه های خورشید دارند. این یعنی خواب مناسب به پوست کمک می کند به صورت طبیعی از آسیب خورشید در امان بماند و روند پیری پوست کند شود

حالا نیکی کریمی به کدام علت جوان مانده است ؟

What is secret of Niki Karimi ? She is yuonger than anyone in her age.

What is the secret to staying Nikki Karimi? Many women and even gentlemen have this question in mind. We had not had enough of Nikki Karimi, the old one, and also why not Nikki Karimi was old, but we had a lot of questions and comments from users around Nikki Karimi’s young secrets that we would write about the cause of Nikki Karimi’s youth. Happily, this time, Nikki Karimi remained at the young age at the age of 47. The picture below shows Ms. Nikki Karimi in 1397, at the age of 47! Next images are related to Shahab Hosseini at the age of 44, as well as some Hollywood actors at the age of 47! And surprisingly, Nikki Karimi is all younger! For Nikki Karimi, staying young is so embarrassing!

درباره علیرضا (مدیر سایت)

علیرضا هستم، مدیر سایت شادابتور. علاقه مند به اینترنت و اهل مطالعه و البته کمی هم شوخ طبع ! موضوعات سلامتی و کمی طنز از زمینه های مورد علاقه من هست !

این را هم بخوان

کنسرت 1402

کنسرت های عید 1402 در ترکیه و بقیه کشورها

ما هر سال در شادابتور کنسرت های عید را برای شما فهرست میکنیم. خصوصاً کنسرتهای …

2 نظر

  1. از همه سبریتیهای حکومتی حالم به هم میخوره

  2. خدایی نیکی کریمی هم خیلی خوشگله هم خیلی جوون و جذاب !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *