خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / خواندنی ها / رقابت مسخره
رقابت مسخره

رقابت مسخره

یک رقابت مسخره برای بردن BMW

آقای وو دکی، برنده خوش شانس یک دستگاه BMW صفر کیلومتر شد. البته مسابقه ای که وو در آن شرکت کرد مسابقه ای عادی نبود و آقای وو برای رسیدن به این جایزه باارزش درد زیادی را تحمل کرد.

در مسابقه ای تبلیغاتی که در روز یکشنبه گذشته در منطقه شاپینگبا در جنوب غربی چین برگزار شد، وو دکی با ۲۰ شرکت کننده دیگر رقابت کرد و ساعت ها روی یک پا ایستاد. آنها اجازه داشتند که فقط یک دست خود را روی این خودرو بگذارند. وو به مدت ۷ ساعت و ۲۶ دقیقه روی یک پا ایستاد و خودروی BMW X1 به قیمت ۳۰۰ هزار یوآنی را برد.

البته وو نتوانست رکورد جهانی گینس را بشکند. زیرا این رکورد فعلاً در دست سورش هواخیم قرار دارد که به مدت ۷۶ ساعت و ۴۰ دقیقه روی یک پا ایستاد.

این مسابقه از اول مارس شروع شد و صدها شرکت کننده را جذب کرد. حدود ۱۴۰ نفر در سه دور حذفی بالا آمدند و ۲۰ نفر به مسابقه نهایی رسیدند. آخرین دور مسابقه از همه دشوارتر بود و بسیاری از شرکت کنندگان از هوش رفتند. مسابقه از ساعت ۹:۳۰ صبح آغاز شد و تا ساعت ۱ بعدازظهر مسابقه به اوج خود رسید. در این موقع به شرکت کنندگان اجازه داده شد تا نوک پای دیگر خود را برای استراحت زمین بگذارند، ولی زیر پایشان آرد پاشیدند تا کسی تقلب نکند و به پاشنه اش استراحت ندهد.

رقابت مسخره رقابت مسخره رقابت مسخره رقابت مسخره

فروشگاه کاندوم

درباره علیرضا (مدیر سایت)

علیرضا هستم، مدیر سایت شادابتور. علاقه مند به اینترنت و اهل مطالعه و البته کمی هم شوخ طبع ! موضوعات سلامتی و کمی طنز از زمینه های مورد علاقه من هست !

این را هم بخوان

نحوه ورود به سامانه ضمن خدمت فرهنگیان

نحوه ورود به سامانه ضمن خدمت فرهنگیان

ورود به سامانه ضمن خدمت فرهنگیان از این جهت که معلم ها و مستخدمین وزارت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *