خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / عکس / روی دیگر کره شمالی

روی دیگر کره شمالی

روی دیگر زندگی در کره‌ شمالی

در حالیکه همواره شایعات و اخبار درباره زندگی سخت و همراه با محرومیت مردم کره شمالی در رسانه ها مطرح است شبکه الجزیره در گزارشی مصور با عنوان “روی دیگر کره شمالی” عکس های متفاوتی از این کشور منتشر کرده است.

“میگوئل توران” و “نیکول سالازار” دو عکاس شبکه خبری الجزیره انگلیسی که اخیرا به کره شمالی سفر کرده اند عکس هایی از زندگی مردم در پیونگ یانگ فرستاده اند که این رسانه آن را “روی دیگر کره” عنوان کرده است. 
“توران” که همراه با گروهی از خبرنگاران و عکاسان به کره رفته در یادداشتی ذیل عکس ها نوشته که گرچه رسانه ها همواره از کره به عنوان کشوری که مردمش تحت ظلم، قحطی و گرسنگی حکومت کیم جونگ اون هستند یاد می کنند اما از بدو ورودش به این کشور همراه با راهنمای دولتی به نقاطی رفته که تصویر دیگری از این کشور را نشان می‌داده است.
ساختمان های مدرن و تمیز با امکانات رفاهی و سیستم حمل و نقل شهری که به طور منظم مسافران را جابجا می کند و گوشی همراهی که به وفور در دست مردم دیده می شود گوشه ای از تصاویری بوده که عکاس دیده و عکاسی کرده است. البته این اولین باری نیست که رسانه ها بخش مدرن و پیشرفته زندگی در کره شمالی را مورد توجه قرار می دهند و سعی می کنند در کنار پوشش اخبار و گزارشات از وضعیت محدود زندگی در این کشور تصویر دلخواه دولت کره را نیز منعکس کنند؛ “یولریک پدرسن” و “دیوید گوتنفلدر” نیز دو عکاسی هستند که پیش از این با همین سوژه عکس هایی در رسانه های خارجی منتشر کرده اند.
 
فروشگاه کاندوم

درباره علیرضا (مدیر سایت)

علیرضا هستم، مدیر سایت شادابتور. علاقه مند به اینترنت و اهل مطالعه و البته کمی هم شوخ طبع ! موضوعات سلامتی و کمی طنز از زمینه های مورد علاقه من هست !

این را هم بخوان

عکس پروفایل خاص

کانال خاص ترین عکس های پروفایل کجاست ؟

این روزها و با اهمیتی که شبکه های اجتماعی پیدا کرده است، خیلی ها به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *