خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / خواندنی ها / زیباترین بانو و بهترین مدیر

زیباترین بانو و بهترین مدیر

زیباترین بانو لقب بهترین مدیر را هم از آن خود نمود

همانطور که خانم راشل بارکر سال گذشته به عنوان بانوی برگزیده و زیبا برمینگهام انتخاب گردید بار دیگر نگاه بسیاری را متوجه خود نمود تا به عنوان بهترین رئیس برمینگهام نیز انتخاب گردد.

وی به جهت همکاری بیش از حد انتظار در ستاد انتخابات دختر شایسته برمینگهام،بلک کانتری و به جهت فعالیت خوب در زمینه مسابقات ورچسترشایر این عنوان را از ان خود نمود.او هنگامی که عنوان تاج زیبایی را به خانم “کیت استمپس”داد در زمینه برپایی مسابقات فعالیت های زیادی داشت.

به گزارش دیلی خبر راشل بارکر می گوید خیلی ها می گویند تا کنون ندیده اند که بانوی زیبایی چنین کارهایی را سرو سامان دهد.اما من هنگامی که در ستاد انتخابات دختر شایسته بودم نهایت تلاش خودم را نمودم تا تعداد شرکت کنندگان را افزایش دهم.وی می افزاید تعداد نفرات سال گذشته ۲۲ نفر بود.این می توانست به ۴۰ نفر افزایش یابد.

خانم راشل اهل کینتون در سال ۲۰۰۹ وارد مسابقات شد و در انزمان به مقام دوم رسید.او سال گذشته توانست به عنوان برتر مسابقات دست یابد.اخیرا خانم راشل به لحاظ فعالیتهای فوق العاده خود و همچنین مدیریت خوبش در برپایی مراسم زیباترین بانوی انگلستان توانسته لقب بهترین رئیس را از ان خود نماید.وی اکنون با نامزدش “تیم”زندگی می نماید.نامزدش در بیمارستان کویین الیزابت مشغول کار است.وی می افزاید افرادی که بین ۱۷ تا ۲۴ سال سن دارند و بومی منطقه هستند و ازدواج ننموده و صاحب فرزند نیستند می توانند در این مسابقات شرکت نمایند.

فروشگاه کاندوم

درباره مرجان

مرجان هستم، نویسنده شادابتور. علاقه مندان به طراحی سایت و اینترنت و خصوصاً وبگردی. نظراتتون را در مورد نوشته های من ارسال کنید.

این را هم بخوان

اهمیت سئو و بازاریابی اینترنتی چقدر است ؟+ویدیو آموزشی

سئو (SEO) و بازاریابی اینترنتی (Internet Marketing) از مهمترین وظایف مدیران بازاریابی امروز است. ویدیوی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *