خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / عکس / سواری کردن بچه خرس پشت مادرش

سواری کردن بچه خرس پشت مادرش

سواری کردن بچه خرس بر پشت مادر خود در ساحل دریا لحظات جذابی از بازی این حیوان درنده با مادرش خلق کرد.

“لیزا سیدورسکی” عکاس امریکایی که برای عکاسی از حیات وحش به پارک ملی “کاتمای” در آلاسکا رفته بود لحظات شگفت انگیزبازیگوشی یک توله خرس با مادر خود را مشاهده و به تصویر کشید.
او که در ذیل عکس هایی که در “کترز” منتشر کرده خود را شیفته آرامش و در عین حال رفتارهای کنجکاوانه خرس ها عنوان کرده آن روز در پارک ملی این خرس و توله‌اش را برای ساعت ها زیر نظر می گیرد تا اینکه خرس برای ماهیگیری به کنار ساحل می رود. درست زمانی که لیزا دوربینش را برای ثبت لحظات شکار آماده می کند با تصاویری شگفت انگیز مواجه می‌شود. 
او توله خرس بازیگوشی را می‌بیند که با چنگ و دندان خود را به پشت مادر می رساند و از مادرش سواری می گیرد. خرس که به نظر می رسد از این بازی لذت می برد شروع به دویدن می کند و این توله است که باید خود را نگه دارد تا به زمین نیافتاد. جست و خیز های خرس به این سو و آن سو برای لحظاتی ادامه می یابد و به نظر هر دو مجذوب بازی شده اند تا اینکه مقاومت بچه خرس تمام می شود و او در آب می افتد در این لحظه مادر پوزه خود را به فرزندش نزدیک می کند و رفتاری شبیه به تحسین و دلجویی از خود نشان می دهد. لحظاتی بعد دوباره توله خرس سعی می کند از جا بلند شود و سوار مادر شده بازی جدیدی را شروع کند.
فروشگاه کاندوم

درباره مرجان

مرجان هستم، نویسنده شادابتور. علاقه مندان به طراحی سایت و اینترنت و خصوصاً وبگردی. نظراتتون را در مورد نوشته های من ارسال کنید.

این را هم بخوان

زن و شوهر عجیب

عجیب ترین زن و شوهر دنیا را بشناسید

چیزهای عجیب معمولاً برای مردم جالب است ! عجیب ترین زن و شوهر دنیا را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *