خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / مطالب خواندنی / قتل در خیابان های ریاض
قتل در خیابان های ریاض

قتل در خیابان های ریاض

سرکوب و رفتار نامناسب با کارگران خارجی در عربستان سعودی که با انتقاد گسترده محافل حقوق بشری و بین‌المللی همراه بوده هر روز ابعاد گسترده‌تری به خود می‌گیرد.

روز دوشنبه ۱۱ فروردین یک کارگر عربستانی در یکی از خیابان‌های غرب ریاض در درگیری با یک کارگر خارجی با ضربات بسیار زیاد چاقو وی را به قتل رسید.

براساس گزارش سایت “سبق المملکه” عربستان، این جنایت که در تقاطع خیابان‌های “امیر مساعد” و خیابان “حمزه‌ بن عبدالمطلب” به وقوع پیوست کارگر سعودی پس از ضرب‌وشتم کارگر خارجی با ضربات مهلک چاقو وی را کشت.

«احمد العنزی» سخنگوی رسمی بخش هلال‌احمر ریاض در این رابطه گفت: بخش عملیاتی هلال‌احمر گزارشی مبنی بر درگیری بین یک شهروند عربستانی و یک کارگر خارجی در تقاطع در تقاطع خیابان‌های امیر مساعد و خیابان حمزه‌ بن عبدالمطلب دریافت کرد.

قتل در خیابان های ریاض

وی افزود: پس از اعزام نیروهای امدادی به محل حادثه کارگر خارجی در دم جان باخته بود و کاری از دست نیروهای امدادی برنیامد.

به اذعان سازمان دفاع از حقوق بشر شرایط نامناسب هزاران کارگر خارجی در عربستان از جمله دستمزدهای پایین، بدرفتاری کارفرمایان و سوء استفاده‌های جنسی در واقع چیزی جز بردگی نیست.

قتل در خیابان های ریاض قتل در خیابان های ریاض قتل در خیابان های ریاض

فروشگاه کاندوم

درباره علیرضا (مدیر سایت)

علیرضا هستم، مدیر سایت شادابتور. علاقه مند به اینترنت و اهل مطالعه و البته کمی هم شوخ طبع ! موضوعات سلامتی و کمی طنز از زمینه های مورد علاقه من هست !

این را هم بخوان

کلاس دیجیتال مارکتینگ

یازدهمین دوره دیجیتال مارکتینگ

 مرکز بازاریابی دیجیتال (Irmarketing) که از سال ۱۳۹۵ به طور رسمی فعالیت خود را آغاز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *