خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / عکس / مناظر زیبای فنلاند

مناظر زیبای فنلاند

عکاسی فنلاندی دست به کار شده و از زیبایی شب‌های پرستاره و طبیعت باشکوه  این کشور، مجموعه تصاویر جالب توجهی گردآوری کرده است. در این قسمت به سراغ فنلاند و مناظر زیبای یخزده‌ی آن آمده‌ایم.

این عکاس خوش ذوق که میکو لاگرستد (Mikko Lagerstedt)، نام دارد، توجه خود را در این مجموعه تماشایی که “لبه”  (Edge)، نام دارد، معطوف چشم انداز زیبا و خارق‌العاده کشورش فنلاند کرده است. او مهارت‌های عکاسی خود را به صورت شخصی و با تلاش بی‌شائبه بهبود بخشیده است.

میکو اولین قدم‌های کار عکاسی را در دسامبر سال ۲۰۰۸ و با استفاده از یک “DSLR camera Nikon D90″ برداشت. این عکاس ۳۷ ساله هم اکنون در شهر کراوا (Kerava)، که در ۱۸ مایلی هلسینکی قرار دارد، زندگی می‌کند.

 

در این مجموعه تصاویر، لاگرستد بیشتر روی خط افق و طبیعت بکر و وحشی  متمرکز بوده است. او کار خود روی این پروژه را از سال ۲۰۱۲ آغاز کرده و در جستجوی سوژه‌ی مورد نظرش، دوربین به دست به گوشه و کنار فنلاند سفر کرده است.

او در مورد اولین توجه خود به مقوله‌ی عکاسی چنین می‌گوید:

“اولین بار زمانی به عکاسی علاقمند شدم که در یک روز بارانی در حال برگشت به خانه‌ی دوستی بودم. در این زمان خورشید در حال غروب بود و چشم انداز آسمان بسیار تماشایی و گیرا، به طوری که دوست داشتم این لحظه را برای همیشه جاودانه کنم. این همان جایی بود که عشق به عکاسی در وجودم شکل گرفت.”

 البته هیچ شکی نیست که این کشور اروپایی در فصل‌های دیگر نیز زیبا و خوش منظره است. در ادامه منتخبی از تصاویر طبیعت فنلاند در فصول مختلف سال را برای شما عزیزان آماده کردیم. همچنین به هلسینکی، پایتخت این کشور نیز سری زدیم.

و البته نمی‌توان از کنار شفق  زیبای قطبی که شب‌های سرد فنلاند را به مراتب زیباتر کرده، بی‌تفاوت گذشت.

 

فروشگاه کاندوم

درباره مرجان

مرجان هستم، نویسنده شادابتور. علاقه مندان به طراحی سایت و اینترنت و خصوصاً وبگردی. نظراتتون را در مورد نوشته های من ارسال کنید.

این را هم بخوان

ظاهر متفاوت و جنجالی مهناز افشار پشت فرمان خودرو

ظاهر متفاوت و جنجالی مهناز افشار پشت فرمان خودرو

ظاهر متفاوت و جنجالی مهناز افشار پشت فرمان خودرو ، مهناز افشار بازیگر و ستاره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *