خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / خواندنی ها / نتایج روز هشتم بازی‌های آسیایی

نتایج روز هشتم بازی‌های آسیایی

نتایج ایران در روز هشتم بازی‌های آسیایی

به گزارش ایسنا،در هشتمین روز از هفدهمین دوره بازی‌های آسیایی اینچئون کاروام ایران روز پرکاری را پشت سر گذاشت و ملی پوشان در ۹ رشته قایقرانی، بسکتبال، والیبال، بوکس،دوومیدانی، کشتی آزاد،تیراندازی ،تیروکمان،دوچرخه سواری، به رقابت پرداختند که نتایج ملی پوشان ایران به شرح زیر است:

تیراندازی
تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت مردان ایران با ترکیب مهدی جعفری پویا، ساسان شهسواری و حسین باقری در فینال بخش‌ تیمی به مقام هفتمی رسید.

در بخش انفرادی و در مرحله مقدماتی، ساسان شهسواری بیست و سوم شد ، مهدی جعفری پویا در رده بیست و چهارم قرار گرفت و حسین باقری نیز سی و دوم شد. به این ترتیب از راهیابی به مرحله فینال باز ماندند.

تیروکمان
رده بندی تیمی کامپوند بانوان :ایران با ترکیب سکینه قاسم پور، مریم رنجبر و شبنم سرلک به دیدار هند رفت که در پایان با نتیجه ۲۲۴ به ۲۱۷ شکست خورد و از کسب مدال بازماند.

رده بندی تیمی کامپوند مردان: ایران با ترکیب قیدی، کاظم پور و عبادی در دیدار با فیلیپین با نتیجه‌ ۲۲۷ بر ۲۲۴ حریف خود را شکست داد و در اولین حضور خود در بازی‌های آسیایی مدال برنز را از آن خود کرد.

کامپوند انفرادی مردان: اسماعیل عبادی در مرحله نیمه نهایی با شکست حریف فیلیپینی با نتیجه ۱۴۶ بر ۱۴۰ به فینال راه پیدا کرد.

در فینال عبادی ۱۴۵ بر ۱۴۱ ورما از هند را شکست داد و اولین مدال طلای تیروکمان و ششمین مدال طلای کاروان ایران را به دست آورد.

قایقرانی
کایاک ۱۰۰۰ متر : احمدرضا طالبیان زمان ۴ دقیقه و یک ثانیه و ۸۱۹ هزارم ثانیه را ثبت کرد و پس از پاروزنان قزاقستان و چین به فینال رسید.

کانو ۱۰۰۰ متر مردان: شاهو ناصری با زمان ۴ دقیقه و ۲۱ ثانیه و ۶۰۹ هزار ثانیه از خط پایان گذشت و پس از پاروزنان چین و چین تایپه به عنوان نفر سوم به فینال رسید.

کانو دونفره ۱۰۰۰ متر مردان: پژمان دیوسالاری و سید کیا اسکندانی با زمان ۴ دقیقه و ۲ ثانیه و ۴۷۸ هزارم ثانیه پس از ازبکستان به فینال راه یافتند.

کایاک دو نفره مردان: علی آقامیرزایی و سعید فضل اولا با زمان ۳ دقیقه و ۲۵ ثانیه و ۶۳۱ هزارم ثانیه به عنوان تیم نخست گروه خود به فینال صعود کردند.

کایاک ۵۰۰ متر زنان: آرزو حکیمی با زمان یک دقیقه و ۵۸ ثانیه و ۸۰۳ هزارم ثانیه پس از قزاقستان و کره جنوبی سوم شد و به فینال رسید.

کایاک ۴ نفره ۱۰۰۰ متر مردان: ایران هم متشکل از احمدرضا طالبیان، حمیدرضا ترکی، فرزین اسدی و امین بوداغی با ثبت زمان ۳ دقیقه و ۷ ثانیه و ۱۰۵ هزارم ثانیه اول شد و به مرحله فینال صعود کرد.

کایاک دونفره ۵۰۰ متر زنان: ایران سوم شد. مینا عبدالهی و هدیه کاظمی در این ماده با یک دقیقه و ۴۹ ثانیه و ۷۲۳ هزارم ثانیه فینالیست شدند.

کایاک ۲۰۰ متر یک نفره دختران: آرزو حکیمی بازمان ۴۱ ثانیه و ۵۶۶ هزارم ثانیه سوم شد و به بازی نهایی صعود کرد.

کایاک ۲۰۰ متر مردان: علیرضا علی محمدی با زمان ۳۵ ثانیه و ۳۴۱ هزارم ثانیه سوم شد و به فینال رفت.

کانوی یک نفره ۲۰۰ متر: عادل مجللی هم با زمان ۳۸ ثانیه و ۱۷۳ هزارم ثانیه اول شد و به فینال صعود کرد.

بادبانی: احمد احمدی در رشته لیزر در دور نهم در رده ۹ و در دور دهم رده ۸ بدست آورد.

کشتی آزاد
وزن ۵۷ کیلوگرم: حسن رحیمی مقابل نادر بک اولو از قرقیزستان با نتیجه ۱۰بر صفر به برتری رسید. در مرحله یک چهارم نهایی او مقابل جانسیک یان از کشور میزبان به روی تشک رفت و در پایان با حساب یک بر صفر شکست خورد. با شکست حریفش رحیمی از دور مسابقات حذف شد.

وزن ۷۰ کیلوگرم: مصطفی حسین خانی در دور اول عظمت عمرجانوف از قزاقستان را ۵ بر یک شکست داد اما در مرحله یک چهارم نهایی برابر کشتی‌گیر ژاپنی شکست خورد و شانس طلا را از دست داد. با شکست حریف حسین خانی ، او از دور مسابقات کنار رفت.

دوچرخه سواری
تایم تریل انفرادی: حسین عسگری با ثبت زمان ۵۱دقیقه و ۱۹ ثانیه و ۷۷ صدم ثانیه مدال برنز بازی های آسیایی را برگردن آویخت.

بسکتبال
تیم ملی بسکتبال ایران با نتیجه ۱۰۷ بر ۶۹ مغولستان را شکست داد تا تقریبا صعودش به مرحله نیمه نهایی قطعی شود.

والیبال
ایران در سومین بازی خود با نتیجه ۳ بر صفر مالدیو را شکست داد. ست‌های این دیدار با نتایج ۲۵ بر ۱۰، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۲۱ به سود ایران رقم خورد.

دوومیدانی
ماده ۱۰۰ متر زنان: مریم طوسی دربین هفت دونده در جایگاه سوم قرار گرفت و به مرحله بعد راه یافت.

ماده دوی ۱۰۰ متر مردان: رضا قاسمی با زمان ۱۰:۳۳ ثانیه در مکان سوم قرار گرفت و به نیمه نهایی صعود کرد.

حسن تفتیان نیز با زمان۱۰٫۴۱ از خط پایان گذشت و به نیمه نهایی صعود کرد.

پرتاب چکش: کاوه موسوی و رضا مقدم در هر سه پرتاب خود خطا کردند و حذف شدند.

پرتاب وزنه زنان:لیلا رجبی با پرتابی به میزان ۱۷٫۸۰ دوم شد و اولین مدال کاروان دوومیدانی ایران را در اینچئون به دست آورد.

بوکس
وزن ۶۹ کیلوگرم: امین قاسمی پور در مرحله یک هشتم نهایی برابر احمد سالم از عربستان در هر سه راند به برتری رسید.

فروشگاه کاندوم

درباره مرجان

مرجان هستم، نویسنده شادابتور. علاقه مندان به طراحی سایت و اینترنت و خصوصاً وبگردی. نظراتتون را در مورد نوشته های من ارسال کنید.

این را هم بخوان

نحوه ورود به سامانه ضمن خدمت فرهنگیان

نحوه ورود به سامانه ضمن خدمت فرهنگیان

ورود به سامانه ضمن خدمت فرهنگیان از این جهت که معلم ها و مستخدمین وزارت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *