خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / سبک زندگی / چگونه زندگی شادی داشته باشیم
زندگی شاد

چگونه زندگی شادی داشته باشیم

شاید این سوال که «چگونه زندگی شادی داشته باشیم» یکی از مهمترین سوالات زندگی هر فردی باشد. سوالی که شاید تا به حال از کسی نپرسیده باشید اما حتماً به پاسخ آن نیاز داشتید. زندگی شاد داشتن، حتماً یک هدف جدّی و مهم است اما کمتر پیش می آید در مورد این که چگونه زندگی شادی داشته باشیم با کسی حرف بزنیم یا از او در مورد زندگی شاد داشتن سوالی بپرسیم. بیایید چند ثانیه به افراد شاد و خوشبختی که اطرافمان می شناسیم فکر کنیم، آنها چگونه زندگی شادی خلق کرده اند ؟ در ادامه نکات ضروری و بسیار مهمی را پیرامون زندگی شاد داشتن خواهیم گفت. این مطلب به طور کاملاً اختصاصی در شادابتور تهیه شده است و شما نمی توانید این مطلب را در جای دیگری پید کنید، پس با هم بخوانیم که «چگونه زندگی شادی داشته باشیم؟»

چگونه زندگی را شاد و مفرح کنیم ؟

برای شادی به پول نیاز نداریم

شاید باورتان نشود، اما پول شادی نمی آورد، آدمهای پولدار زیادی را می شناسم که به اندازۀ آدم های کمتر پولداری که می شناسم شاد نیستند ! پس این نشان می دهد که ارتباط مستقیمی بین پولداری و خوشحالی یا شادی وجود ندارد ! نه این که پول خوب نباشد ! نه این شعار بی ارزش را نمی خواهیم بدهیم، اما این که پول تضمین کننده زندگی شادی است، حتماً جمله و باور غلطی است.

این را هم بخوان :  معجزه گریم

انتظارات خود را مدیریت کنیم

برای زندگی شاد داشتن، باید انتظارات خود را مدیریت کنیم، باید معقول فکر کنیم و معقول انتظار داشته باشیم ! اگر در سن ۴۰ سالگی به دویدن های فوتبالیست ۲۵ ساله که در لیگ قهرمان اروپا بازی می کند، نگاه کنید و انتظار داشته باشید که شما نیز مثل او باشید، حتماً شاد نخواهید بود ! باید انتظارات خود را مدیریت کنید ! نباید انتظار داشته باشیم که همه چیز ما در سطح قهرمانی باشد ! همان فوتبالیست قهرمان در سایر المان های زندگی اش قهرمان نیست ! فقط در فوتبال فهرمان است ! پس مدیریت انتظارات یکی از پاسخ ها به سوال «چگونه زندگی شادی داشته باشیم» است

افکار مثبت داشته باشیم

در توصیه قبلی مدیریت انتظارات را مطرح کردم ! اما به این معنا نیست که کلاً هیچ کاری نکنیم ! ما باید نسبت به دنیای پیرامون خود احساس مثبت داشته باشیم ! ما باید به دنبال موفقیت و پیروزی باشیم و نگاهی مثبت و موثر به دنیای پیرامون خود داشته باشیم.

فکار مثبت و مثبت اندیشی از دیگر المانهای زندگی های خوشبخت و افرادی است که زندگی های شادی دارند. بیایید افکار مثبت داشته باشیم

یک آرامش درونی ایجاد کنید

سخت است ! می دانم، سخت است. این که در هر شرایطی آرامش داشته باشید و از کوره در نروید و در یک ماه گذشته اصلاً عصبانی نشده باشید، سخت است ! اما خب برای زندگی شاد داشتن باید بتوانیم یک آرامش درونی برای خود ایجاد کنیم. این آرامش درونی را ایجاد کنید.

نگاهتان را عوض کنید و دید نوینی داشته باشید

اگر به بسیاری از مسائل زندگی که از دید ما زیبا نیستند، به گونه‌ای دیگر نگاه کنیم و دید خود را نسبت به آنها تغییر دهیم، خواهیم دید که آنها نیز زیبایی خاص خود را دارند. بنابراین اگر با دید درست به مسائل بنگریم، اکثریت زیبا هستند.

اینکه با تغییر دید چگونه خوشحال شویم یکی دیگر از تکنینک‌های مهم شاد زیستن است. پس سعی کنید تا دنیا و افراد آن را از زاویه‌ای درست ببینید تا قدرت دیدن زیبایی‌ها را نیز داشته باشید.

چگونه زندگی شاد داشته باشیم؟
چگونه زندگی شاد داشته باشیم؟

خیلی هم جدی و سخت گیر نباشید

در واقع من توصیه می کنم که شادابتور را بخوانید ! ما در شادابتور یک نگاه ساده و گذرا به زندگی داریم ! به مسائل سطحی می پردازیم ! نه این که بگویم همه زندگی را سطحی بگذارنید ولی روزی ۱ ساعت هم از فشارهای روزمره خارج شوید ! این کار را با شادابتور خواندن می توانید انجام دهید !

فروشگاه کاندوم

درباره علیرضا (مدیر سایت)

علیرضا هستم، مدیر سایت شادابتور. علاقه مند به اینترنت و اهل مطالعه و البته کمی هم شوخ طبع ! موضوعات سلامتی و کمی طنز از زمینه های مورد علاقه من هست !

این را هم بخوان

قسطنطنیه

قسطنطنیه نام قدیمی کدام شهر است ؟

قسطنطنیه ! شاید اولین چیزی که با شنیدن کلمه «قسطنطنیه» به ذهنتان می آید نحوه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *