خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / عکس / گزارش عکاس فرانسوی از ایران

گزارش عکاس فرانسوی از ایران

گزارش عکاس فرانسوی از «ایرانِ‌ شگفت‌ انگیز»

“بوریس لمون” عکاس مستقل فرانسوی سال گذشته در جریان سفر خود به خاور دور از ایران عبور کرد و مجموعه با ارزشی از زندگی و معماری شهری در کشورمان را عکاسی کرد

بوریس لمون عکاس مستقل فرانسوی که سال گذشته برای سفر به هند عازم قاره کهن شده بود در مسیر خود از کشورهای مختلف از جمله ایران عبور کرد و بنا به نوشته خود قصد داشته در طول این سفر زندگی و فرهنگ مردمان جهان را از دریچه دوربین خود به تصویر بکشد. 
او نوشته علاقه اش به ثبت شور و شوق زندگی در میان مردمان و کشف فرهنگ و تاریخ اقوام و مردمان سرزمین های دیگر باعث شده تا سفر خود را از فرانسه به صورت زمینی آغاز کند و در مسیر خود تا رسیدن به سرزمین عجایب هر آنچه می بیند را با دوربینش به ثبت برساند. در این میان آنچه در سایت شخصی عکاس بیشتر به چشم می آید عکس هایش از ایران است. او که در جریان این سفر دو ماهه به اصفهان، یزد، کرمان، بندرعباس، تهران و کردستان رفته از مردمان و بناهای تاریخی و شهری عکاسی کرده است.
عکس های او در عین آنکه ارزش مستند سازی دارد به لحاظ بصری نیز چشم نواز است. لمون مجموعه خود از ایران را با عنوان “ایران شگفت‌انگیز” نام گذاری کرده و نوشته آنچه از معماری و فرهنگ در ایران دیده باور نکردنی بوده است.
میدان امام اصفهان
ابهر
هورامان. کردستان
هورامان. کردستان
هورامان. کردستان
بازار تبریز
جزیره قشم
جزیره قشم
ابهر. استان زنجان
نانوایی در یزد
جاده کرمان
حرم امام رضا(ع). مشهد
جزیره قشم
بندرعباس
میدان امام اصفهان
ماهان
ماهان
اورامان.کردستان
مشهد مقدس
شیراز
بازار تبریز
بازار تبریز
بازار تبریز
بازار تبریز
یزد
یزد
زنجان
فروشگاه کاندوم

درباره علیرضا (مدیر سایت)

علیرضا هستم، مدیر سایت شادابتور. علاقه مند به اینترنت و اهل مطالعه و البته کمی هم شوخ طبع ! موضوعات سلامتی و کمی طنز از زمینه های مورد علاقه من هست !

این را هم بخوان

عکس پروفایل خاص

کانال خاص ترین عکس های پروفایل کجاست ؟

این روزها و با اهمیتی که شبکه های اجتماعی پیدا کرده است، خیلی ها به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *