رقص ایرانی

آموزش رقص ایرانی زنانه + ویدیو رقص ایرانی

رقص ایرانی فقط برای ما ایرانی های جذاب نیست، بسیاری از اهالی کشورهای دیگر هم به رقص ایرانی مردانه و زنانه ما علااقه دارند به همین دلیل آموزش رقص ایرانی زنانه و رقص ایرانی مردانه در دنیا هم رایج است و ویدیوهای آموزش رقص ایرانی (Persian & Iranian Dance for Women) در دنیا فروش می رود. در این مطلب از شادابتور به آموزش رقص ایرانی زنانه می پردازیم تا انشاالله در پست های بعدی رقص مردانه ایرانی را نیز مورد آموزش و بررسی قرار دهیم.

رقص ایرانی زنانه چیست ؟

رقص ایرانی در واقع به رقص معاصر ما ایرانی ها اشاره دارد. رقص ایرانی بر گرفته از انواع Danceهای مدرن و معاصر بین‌المللی، بدون هیچگونه محدودیت تکنیکی و عموماً با تم و موضوعات مرتبط به تاریخ، سیاست و اوضاع اجتماعی ایران است. این‌گونه از رقص از اوائل نخستین سال‌های هزاره جدید میلادی در میان کوشندگان رقص ایرانی درونمرزی و برون‌مرزی متداول شده‌است.

این را هم بخوان :  نیما شاهرخ شاهی

رقص معاصر ایرانی معمولاً به صورت چندرسانه‌ای و در ترکیب با تئاتر یا گونه‌های دیگر هنرهای نمایشی اجراء می‌شود. افشین غفاریان و پردیس خسروی نمونه‌ای از این کوشندگان هستند.

آموزش رقص ایرانی زنانه ساده (بسیار ساده، برای همه)

آموزش رقص ایرانی معاصر

این ویدیو را برای یادگیری و آموزش رقص ایرانی مشاهده کنید.

برای یادگیری رقص نیاز به تمرین و پشتکار است، روبروی آینه می توانید حرکات رقص ایرانی را تمرین کنید.

رقص ایرانی در دنیا

آموزش رقص ایرانی زنانه به کشورهای دیگر هم سرایت کرده است ! تصویر زیر مربوط به آموزش رقص ایرانی زنانه در تلویزیون چین است. دنیا رقص ایرانی را یاد بگیرد و ما خودمان رقص ایرانی خودمان را بلد نباشیم خیلی آبروریزی است !

این را هم بخوان :  دوربین مخفی نشستن رو پای مردم

رقص ایرانی

نظر شما در مورد رقص ایرانی زنانه و مردانه چیست ؟

آموزش رقص ایرانی مردانه و زنانه در اینستاگرام

به خوبی متوجه هستیم که شما عزیزان به دنبال ویدیوها و دانلود آموزشهایی برای یادگیری رقص ایرانی مردانه و زنانه هستید اما شما نیز به خوبی می دانید که محدودیت هایی در این زمینه وجود دارد بنابراین یادگیری رقص ایرانی در اینستاگرام را به شما پیشنهاد می دهم، لطفاً به لینک زیر بروید و در این پیج اینستاگرامی رقص ایرانی را بیاموزید و تمرین کنید و همیشه شاد باشید !

آموزش رایگان رقص ایرانی در اینستاگرام

خلاصه
آموزش رقص ایرانی زنانه + ویدیو رقص ایرانی
عنوان نوشته
آموزش رقص ایرانی زنانه + ویدیو رقص ایرانی
توضیحات
آموزش رقص ایرانی زنانه به همراه ویدیو کامل می تواند برای بسیاری از خانم ها جالب و جذاب باشد،همچنین معرفی بهترین پیج اینستاگرامی آموزش رقص ایرانی.
نویسنده
منتشرکننده
Shadabtor
لوگو

درباره علیرضا (مدیر سایت)

علیرضا هستم، مدیر سایت شادابتور. علاقه مند به اینترنت و اهل مطالعه و البته کمی هم شوخ طبع ! موضوعات سلامتی و کمی طنز از زمینه های مورد علاقه من هست !

این را هم بخوان

چرا افراد در موقعیت های یکسان مانند هم عمل نمی کنند

چرا افراد در موقعیت‌های یکسان مانند هم عمل نمی‌کنند ؟

اگردوربین مخفی راداراین سوال که «چرا افراد در موقعیت های یکسان مانند هم عمل نمی …

یک نظر

  1. سلام
    لطفا چندتا فیلم خوب برا من ایمیل کنید،برا مراسم عروسيم یکم رقص یاد بگیرم.ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.