خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / سبک زندگی / آموزش رقص ایرانی زنانه + ویدیو رقص ایرانی
رقص ایرانی

آموزش رقص ایرانی زنانه + ویدیو رقص ایرانی

رقص ایرانی فقط برای ما ایرانی های جذاب نیست، بسیاری از اهالی کشورهای دیگر هم به رقص ایرانی مردانه و زنانه ما علااقه دارند به همین دلیل آموزش رقص ایرانی زنانه و رقص ایرانی مردانه در دنیا هم رایج است و ویدیوهای آموزش رقص ایرانی (Persian & Iranian Dance for Women) در دنیا فروش می رود. در این مطلب از شادابتور به آموزش رقص ایرانی زنانه می پردازیم تا انشاالله در پست های بعدی رقص مردانه ایرانی را نیز مورد آموزش و بررسی قرار دهیم.

رقص ایرانی زنانه چیست ؟

رقص ایرانی در واقع به رقص معاصر ما ایرانی ها اشاره دارد. رقص ایرانی بر گرفته از انواع Danceهای مدرن و معاصر بین‌المللی، بدون هیچگونه محدودیت تکنیکی و عموماً با تم و موضوعات مرتبط به تاریخ، سیاست و اوضاع اجتماعی ایران است. این‌گونه از رقص از اوائل نخستین سال‌های هزاره جدید میلادی در میان کوشندگان رقص ایرانی درونمرزی و برون‌مرزی متداول شده‌است.

رقص معاصر ایرانی معمولاً به صورت چندرسانه‌ای و در ترکیب با تئاتر یا گونه‌های دیگر هنرهای نمایشی اجراء می‌شود. افشین غفاریان و پردیس خسروی نمونه‌ای از این کوشندگان هستند.

آموزش رقص ایرانی معاصر

این ویدیو را برای یادگیری و آموزش رقص ایرانی مشاهده کنید.

برای یادگیری رقص نیاز به تمرین و پشتکار است، روبروی آینه می توانید حرکات رقص ایرانی را تمرین کنید.

رقص ایرانی در دنیا

آموزش رقص ایرانی زنانه به کشورهای دیگر هم سرایت کرده است ! تصویر زیر مربوط به آموزش رقص ایرانی زنانه در تلویزیون چین است. دنیا رقص ایرانی را یاد بگیرد و ما خودمان رقص ایرانی خودمان را بلد نباشیم خیلی آبروریزی است !

رقص ایرانی

نظر شما در مورد رقص ایرانی زنانه و مردانه چیست ؟

فروشگاه کاندوم

درباره علیرضا (مدیر سایت)

علیرضا هستم، مدیر سایت شادابتور. علاقه مند به اینترنت و اهل مطالعه و البته کمی هم شوخ طبع ! موضوعات سلامتی و کمی طنز از زمینه های مورد علاقه من هست !

این را هم بخوان

تبلیغ پراید

تبلیغ پراید در کره جنوبی سال ۱۹۸۶

پراید خودرویی کره ای است، خودرویی که در حدود سال ۱۹۸۵ در کره برای اولین …

یک نظر

  1. سلام
    لطفا چندتا فیلم خوب برا من ایمیل کنید،برا مراسم عروسیم یکم رقص یاد بگیرم.ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *