خانه / عکس / عکس های جالب / تیپ متفاوت محمدرضا گلزار در باشگاه بدنسازی
تیپ متفاوت محمدرضا گلزار در باشگاه بدنسازی

تیپ متفاوت محمدرضا گلزار در باشگاه بدنسازی

تیپ متفاوت محمدرضا گلزار در باشگاه بدنسازی ، محمدرضا گلزار یکی از محبوب ترین و البته جذاب ترین هنرپیشه های ایرانی است که طرفدران بسیاری دارد. 

رضا گلزار با حضور در فیلم سام و نرگس به دنیای بازیگری معرفی شد و به سرعت توانست پله های ترقی را در این عرصه طی کند. پس از بازی در فیلم کما به شهرتی باورنکردنی دست یافت و در مسیر تبدیل شدن به یک سوپراستار سینما قرار گرفت. شاید بتوان گفت دهه هشتاد دوره اوج فعالیت هنری محمدرضا گلزار بود و موفق شد در این برهه زمانی در فیلم های متعددی به ایفای نقش بپردازد. 

اما بنا بر برخی مشکلات اخلاقی و مسائل منشوری، رضا گلزار با محرومیتی چند ساله مواجه می شود و مدت زیادی از دنیای بازیگری فاصله می گیرد. اگر چه عده ای گمان می کردند این محرومیت آغازی بر پایان فعالیت حرفه ای او باشد اما بازگشت فوق العاده گلزار به دنیای بازیگری و حرفه مدلینگ موجب شد بار دیگر توانمندی های این بازیگر محبوب و پرطرفدار به همگان ثابت شود. 

در سالیان اخیر اکثر فیلم هایی که محمدرضا گلزار در آن حضور داشته به پر فروش ترین فیلم های سینما تبدیل شده اند. بسیاری از تهیه کننندگان سینما نیز او را به نگاه عاملی پولساز برای فیلم های شان می نگرند. 

محمدرضا گلزار در باشگاه بدنسازی

تیپ متفاوت محمدرضا گلزار در باشگاه بدنسازی

 

این را هم بخوان :  بزرگترین پاهای دنیا

 

عکسی از محمدرضا گلزار در باشگاه بدنسازی را تصویر زیر مساهده می کنید.  

درباره Ali

این را هم بخوان

ژست های جالب کریستیانو رونالدو و پسرش

ژست های جالب کریستیانو رونالدو و پسرش

ژست های جالب کریستیانو رونالدو و پسرش ، کریستیانو جونیور فرزند ستاره تیم رئال مادرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً جمع زیر را انجام دهید *