خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / خواندنی ها / جنجال شعر عاشقانه یک زن برای فرزاد حسنی

جنجال شعر عاشقانه یک زن برای فرزاد حسنی

زهرا عاملی از چند روز پیش با انتشار یک شعر برای فرزاد حسنی، که بنا بر ادعای برخی سایت ها عاشقانه بوده است، با حواشی جدیدی روبرو شد.

وی در واکنش به این حواشی نوشت:

واقعا متاسفم… هیچی نمی تونم بگم جز کشیدن یه آه از ته دل… خدایی وجود داره… مطمئنم که ناظره و بسیار عادل من ترانه ی عاشقانه برای کسی نگفتم صرفا یه ترانه ی ساده بود که به دلیل لطفی که آقای حسنی به شعر بنده داشتن و برای تشکر از تمام چیزایی که در نوجوونی ازشون یاد گرفتم بهشون تقدیم کردم اونم به خواست خودشون… فکر نمی کردم مردم ما راحت به یک خانوم متاهل اینجوری حمله کنن و تهمت بزنن دیگه هیچ توضیحی نمی دم و اگه سایت ها ی زرد این تیتر و برندارن و عذرخواهی نکنن از همشون شکایت قانونی می کنم وای خدا کاش می شد برم توو غار زندگی کنم واقعا تحمل این حد از بد بودن رو ندارم.

در ادامه وی در پست جدیدتری با انتشار عکسی از خود در کنار همسرش، آورد:

پیشنهاد تبلیغاتی ویژه

سایت کاندوم

پست قبلی رو پاک کردم چون دلم نیومد آبروی کسی رو ببرم.. اما شما شرمنده م کردید فقط در عرض یک ساعت چنان دلم و محکم کردید به این زندگی که خدا می دونه امیدوارم خدا دل تک تکتون و شاد کنه مرسی که نذاشتید احساس تنهایی کنم اینم یه عکس عاشقانه با همسر جان که ازش ممنونم برای صبرش و حمایتش…. همسر زهرا بودن براش فقط دردسره اما مصطفی همیشه عشق و بهم یاد میده…. با تمام وجودم عاشقتونم هیچوقت امروز و یادم نمیره

این را هم بخوان :  دختری که همانند خرها عرعر می کند

درباره مرجان

مرجان هستم، نویسنده شادابتور. علاقه مندان به طراحی سایت و اینترنت و خصوصاً وبگردی. نظراتتون را در مورد نوشته های من ارسال کنید.

این را هم بخوان

نیکی کریمی در تقابل با سحر قریشی

نیکی کریمی و سحر قریشی در مورد یکدیگر چه گفتند؟

ظاهراً نیکی کریمی و سحر قریشی چندان ارتباط خوبی با هم ندارند ! این را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *