خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / مطالب خواندنی / مردی که دو سال خود را به کما می‌زد

مردی که دو سال خود را به کما می‌زد

یک مرد ۴۷ ساله اعتراف کرده است که دو سال تمام برای فرار از حضور در دادگاه، نقش بازی کرده و چندین بار خود را به حالت کما زده است.

پزشکان زمانی متوجه دروغی بودن کمای وی شده‌اند، که او ناگهان شروع به غذا خوردن کرده است.
آلن نایت، اهل کشور ولز، سه سال تمام با کلاه گذاشتن بر سر همسایگانش توانسته بود ۶۵ هزار دلار به جیب بزند. زمانی که پلیس پی به این موضوع می‌برد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌، این مرد ۴۷ ساله به فکر حقه‌ای تازه می‌افتد و وانمود می‌کند که فلج شده است.
او این‌گونه وانمود می‌کند که در پی یک حادثه، ستون فقراتش به واسطه برخورد با در پارکینگ آسیب دیده و از گردن به پایین فلج شده است. نقشه وی سپس با همدستی همسرش همراه می‌شود که در تمام مدت او را روی صندلی چرخ‌دار به داخل سالن دادگاه هل می‌داده است.
به نوشته روزنامه گاردین، آلن نایت برای اینکه مجبور به نشستن در جایگاه متهم نشود، ادعا می‌کند که به دلیل معلولیتش گاهی اوقات به کما می‌رود. او هر بار که تاریخ محاکمه فرا می‌رسیده، خود را به حالت کما زده و به این ترتیب از حضور در دادگاه خودداری می‌کرده است.
این وضعیت دو سال تمام ادامه داشته و در این مدت شک کسی برانگیخته نمی‌شود. آلن نایت برای هر چه طبیعی‌تر جلوه دادن دروغ خود، چندین بار نیز به بیمارستان مراجعه کرده و کار را تا بدان‌جا پیش‌می‌راند که حتی یک کپسول اکسیژن نیز به خودش وصل کرده و وانمود می‌کند که تنفس‌اش با مشکل روبرو است.
پزشکان تازه زمانی متوجه دروغین بودن حرکات و نمایش‌های آلن نایت می‌شوند، که او به یکباره شروع به غذا خوردن، شستن دست و صورت و نوشتن می‌کند.
افزون بر آن پلیس نیز یکبار مچ آلن نایت را در حالی‌که همراه با خانواده‌اش بدون صندلی چرخ‌دار مشغول گشتن در یک مرکز خرید بود، می‌گیرد.
قرار است ماه آینده دادگاه با توجه به نقش بازی کردن آلن نایت و هزینه‌های مالی زیادی که این کار به پلیس و دادگاه وارد کرده، حکم نهایی را درباره او صادر کند.

فروشگاه کاندوم

درباره مرجان

مرجان هستم، نویسنده شادابتور. علاقه مندان به طراحی سایت و اینترنت و خصوصاً وبگردی. نظراتتون را در مورد نوشته های من ارسال کنید.

این را هم بخوان

کلاس دیجیتال مارکتینگ

یازدهمین دوره دیجیتال مارکتینگ

 مرکز بازاریابی دیجیتال (Irmarketing) که از سال ۱۳۹۵ به طور رسمی فعالیت خود را آغاز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *